Marka prefabrik konteyner kabin sanayi ticaret

Kurumsal

 

1996 yılında başladığımız inşaat ve taşımacılık sektöründe şahıs olarak yaptığımız bilgi ve birikimlerimizi 2004 yılında şirketleştirerek Marka Prefabrik - Konteyner adı altında toplayarak İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesinde 500m² kapalı alan 2000m² açık alanda faaliyet gösterdik. Tuzla Tepeören de 5000m² alana taşınan firmamız üretimine hız verip kaliteli ve özverili biçimde çalışmalarımıza katkı sağlamaktayız.

Firmamız, geçmişten gelen tecrübesi yanında teçhizat, makina ve teknik ekibiyle prefabrik, konteyner, inşaat ve vinçli taşımacılıkta en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak için var gücüyle çalışmaktadır.

Firmamız teknolojiye ayak uydurarak ve üretimde yenilikler yaparak siz değerli müşterilerimize en hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmet vermeyi ilke edinmiştir. 

Seçkin teknik elemanlarımızla satış öncesi ve sonrası hizmet kalitesinden ödün vermeden müşteri menmuniyetini ön planda tutmak şirketimizin ana prensibidir.

 
HİZMETLERİMİZ


Planlama ve tasarım
Bina üretimi
Yükleme
Nakliye organizasyonu
Boya işleri
Montaj
Bina içi elektrik ve sıhhi tesisat işleri

HEDEFLERİMİZ

Yapı üretim ve pazarlama olarak ikiye ayrılan firmamız, deneyimli ve uzman kadrosuyla, Marka teknolojinin imkanlarını kullanarak yerli ve uluslar arası piyasaları hedefliyor. Burası bir deprem ülkesi. İnsanlarımızın daha güvenli ve huzur içinde yaşaması için bu teknolojinin yangınlaşması gerekiyor. İşte bu nedenle Türkiye’deki yoğun ihtiyacın karşılanması için kolları sıvadık insanlarımızın güvenini kazanmak için yola çıktık.

PREFABRİK BİNALARIN İNŞA EDİLME SÜRESİ

Binanın büyüklüğüne göre değişir. Ortalama 15-45 gün içerisinde teslim ediyoruz.  Binalarımızın büyük bölümü fabrikada imalat aşaması tamamlanıp 6-15 içerisinde yerinde montajı yapılır.

Marka PRAFABRİK YAPI ;
İleri Yapı Teknolojilerini Kullanarak Depreme Dayanıklı Ürünleriyle,Sektörünün Tüm Alanlarında İhtiyaçları Karşılayabilecek Bilgi ve Tecrübeyi Kullanarak Kısa Zamanda Üretimine Başlamıştır.
FİRMAMIZ;
ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistem Belgesiyle de,Güvenilirliğini ve Becerisini Müşterileriyle Paylaşmaktadır.
Yapılan İşlerde Tüm Çalışanlarıyla,Her İşte Yenilemeyi, Hizmet Kalitesini Ölçülebilir ve Sürdürülebilir Kılmaya,Sektörde Lider Olmaya Kendine Hedef Almıştır.
Marka PREFABRİK YAPI;
Ürünlerinde Standartlara Uygun Yüksek Güvenilirlikte ve Zamanında Üretim Yaparak Müşteri Memnuniyetini Sağlamayı Amaçlayan Bir Firmadır.
YAPTIĞIMIZ İŞLERDE BİZ ŞUNU SÖYLÜYORUZ:
PREFABRİK KONUT ANLAYIŞINIZ TAMAMEN DEĞİŞECEK!
Marka PREFABRICATED STRUCTURES
The Company Produces Earthquake Resistant Products Of Using Cutting Edge Construction Teghnologies To Meet The Requirements Of Various İndustries Based On İts Tecnical Know-How And Profound Experience İn The Sector.
OUR FIRM; Share İts Reliability And Skills With İts Customers Through Having 
ISO 9001:2000 Qualıty Management System Certification 
Targets To Lead İn The İndustry By Prioritizing Refreshing İts Competencies İn Every Single Project,Measurability And Sustainability Of Service quality Together With İts Complete Work Force. Marka PREFABRİCATED STRUCTURES
Aims To Maintain İmprove Customer Satisfaction Through Producing Products Of High Standards And Relibality On Timely Fashion.
WE ALWAYS CLAIM ON OUR PROJECTS;
"YOUR OPINION ABOUT PREFABRICATED STRUCTURES WILL COMPLETELY CHANGE"