Kurumsal

 

ARİHÇEMİZ:

İstanbul da prefabrik sektörünün ilk temellerinin atılmasından bu yana geçen teknolojik gelişmeleri ve bilgi tecrübesini harmanlayan firmamız ulusal ve uluslar arası gelişmeleri yakından takip ederek sektörün geleceğine yatırım yapmaktadır.

HEDEFİMİZ:

Son teknolojiyi kullanarak modern ofisler, konutlar ve her çeşit yaşam alanları yapmayı hedefleyen Gümüş Prefabrik Konteyner' in vizyonu, müşterilerinin kullanım amaçlarına, kültürel taleplerine, en ekonomik bir şekilde inşaat mahalindeki arazi ve doğa koşullarına uygun yapılar sunmaktır.

GÜMÜŞ PREFABRİK KONTEYNER, hazır projeleri değil, müşterilerinin hayalinde olan projeleri gerçekleştirmeyi amaç edinmiştir.

MİSYONUMUZ

Sürekli kendini geliştiren dinamik yapısıyla üslenmiş olduğu projelerin kaliteden taviz vermeden hızlı ve ekonomik çözümlerle inşa ederken sağlıklı, güvenli ve çevreye duyarlı çalışmayı ilke edinmiştir.

VİZYONUMUZ

İnşaat projelerinde bireylerin ve kurumların güven duyarak taleplerinin karşılandığı ve müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu bir firma olarak insanlara modern ve konforlu hayat tarzı sunan yapılar üreten lider firmalar arasında yer almakdır.

Gümüş PRAFABRİK YAPI ;
İleri Yapı Teknolojilerini Kullanarak Depreme Dayanıklı Ürünleriyle,Sektörünün Tüm Alanlarında İhtiyaçları Karşılayabilecek Bilgi ve Tecrübeyi Kullanarak Kısa Zamanda Üretimine Başlamıştır.
FİRMAMIZ;
ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistem Belgesiyle de,Güvenilirliğini ve Becerisini Müşterileriyle Paylaşmaktadır.
Yapılan İşlerde Tüm Çalışanlarıyla,Her İşte Yenilemeyi, Hizmet Kalitesini Ölçülebilir ve Sürdürülebilir Kılmaya,Sektörde Lider Olmaya Kendine Hedef Almıştır.


GÜMÜŞ PREFABRİK YAPI;
Ürünlerinde Standartlara Uygun Yüksek Güvenilirlikte ve Zamanında Üretim Yaparak Müşteri Memnuniyetini Sağlamayı Amaçlayan Bir Firmadır.
YAPTIĞIMIZ İŞLERDE BİZ ŞUNU SÖYLÜYORUZ:
PREFABRİK KONUT ANLAYIŞINIZ TAMAMEN DEĞİŞECEK!
GUMUS PREFABRICATED STRUCTURES
The Company Produces Earthquake Resistant Products Of Using Cutting Edge Construction Teghnologies To Meet The Requirements Of Various İndustries Based On İts Tecnical Know-How And Profound Experience İn The Sector.
OUR FIRM; Share İts Reliability And Skills With İts Customers Through Having 
ISO 9001:2000 Qualıty Management System Certification 
Targets To Lead İn The İndustry By Prioritizing Refreshing İts Competencies İn Every Single Project,Measurability And Sustainability Of Service quality Together With İts Complete Work Force. Gümüş PREFABRİCATED STRUCTURES
Aims To Maintain İmprove Customer Satisfaction Through Producing Products Of High Standards And Relibality On Timely Fashion.
WE ALWAYS CLAIM ON OUR PROJECTS;
"YOUR OPINION ABOUT PREFABRICATED STRUCTURES WILL COMPLETELY CHANGE"